RoboGYTE Ödev Sistemi Kullanımı


 

İlk olarak sistemi kulanabilmeniz için sisteme üye olmanız gerekiyor. “Yeni hesap oluştur” butonuna tıklıyoruz. Daha sonra açılan sayfada gerekli bilgileri giriniz. Gerekli bilgiler * ile işaretlenmiştir.”E-posta adresi” kısmına en sık kullandığınız email adresinizi yazın.Bilgileri girdikten sonra “Yeni hesabımı oluştur” butonuna tıklayın. Üye kaydınızı tamamlamak için email adresinize gelen linke tıklamanız gerekiyor. Mail biraz geç gelebilir.Link yazı olarak geliyor. Yazıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın.

Linke tıkladığınızda hesabınız onaylanmış ve giriş yapmış olacaksınız.Açılan sayfadan sol taraftaki “Ana Sayfa” yazısına tıklayın önünüze açılan dersler gelecektir. Oradaki dersin üzerine tıklayın. Karşınıza “Kayıt seçenekleri” diye bir sayfa gelecektir. Sayfanın en altındaki “Beni kaydet” butonuna tıklayınız.Artık derse de kayıt oldunuz. Bu işlem yalnızca ilk girişte yapılır.Daha soraki girişlerinizde sizi direk dersin sayfasına gönderecektir.

.Artık ödevleri ve yüklenen dosyaları bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Her hafta ödevler buradan verilecektir. Ödevleri yüklemeye gelince “Ödev… Upload” yazısına tıklayın. Açılan sayfada “Gönderim ekle” butonuna tıklayın.Yaptığınız ödevin dosyalarını “Dosya gönderimleri” kısmına yükleyebilirsiniz. Dosyalarınızı yükledikten sonra “Değişiklikleri kaydet“yazısına tıklamayı unutmayın.

Takıldığınız bir yer olursa mesut.kilic.28@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.