GDG DevFest Istanbul 2014

DevFest İstanbul’14 6 Aralık’ta. http://devfesttr.com/

RoboGYTE Ailesi olarak biz de 6 Aralık’ta orada olacağız.

DevFest sezonunun başlamasıyla birlikte dünyanın bir çok şehrinde GDG’ler tarafından 300’ün üzerinde DevFest düzenlenmekte. Bu seriye Türkiye şimdilik 6 DevFest ile katılıyor. Düzce, Kütahya, Konya, Eskişehir, Ankara ve İstanbul ekipleri tarafından düzenlenen etkinliklerde farklı konuşmacılar, code-lab, workshop ve hackathonlar ile katılımcılara farklı deneyimler yaşatılacak. Bu etkinlikler gönüllü toplulk etkinlikleridir. Ortak amaç paylaşmak, öğrenmek, öğretmek, eğlenmek ve KOD YAZMAK!

GDG İstanbul ekibi yazılım geliştiricileri bir araya getiren büyük etkinliğini 6 Aralık’ta Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenliyor. Mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, UI tasarımı, UX, oyun teknolojileri ile ilgili bir çok önemli ismi ağırlıyor.

Bunun yanında code-lab’ta en yeni teknolojiler ile bizzat orada kod yazacak ve farklı uygulamalar geliştirilecek. Kod yazmak isteyen bir çok kişi başlangıcı orada uzman isimlerle yapacak, deneyimleri paylaşarak harika uygulamalar ortaya çıkacak.

Katılımcılar, teknoloji şirketleri ve start-upların ürünleri ile tanışma fırsatı bulacak. Yine alanında eğlenceli bir gün sizi bekliyor olacak, fuaye alanında farklı oyunlara ve etkinliklere hazır olun.

 

Eğer bu etkinlikte bir çok rockstar konuşmacı ile birlikte konuşma yapmak istiyorsanız konuşmacı başvurusu hala açık. Bu bağlantıdaki formu kullanarak konuşma yapmak isteğinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Etkinlikteki bir çok fırsattan yararlanabilmek için de kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için bağlantıdaki formu doldurmanız yeterli!

Güzel Bir Gün Geçirmeniz Dileğiyle….