KELEBEKRO

 

                                                                     

                        Hünkar Çayırı                           Mini Sumo                           Serbest Kategori                           GTÜ                                 Drone Ligi                        Çizgi İzleyen                    Robot Savaşları                      

Siteye Git T

 

KelebekRO Kuralları

  Hünkar Çayırı Arazi Kategorisi

Bu kategoride robotların tarafımızca hazırlanan zorlu ve engelli bir parkuru en kısa sürede tamamlamaları gerekmektedir.

Kategori Kuralları

 

Mini Sumo

Bu kategoride robotlardan rakip takımın robotunu dohyodan atması beklenir.

Kategori Kuralları

Serbest Kategori

Serbest kategoride yarışmacılar projelerini jüri ve katılımcılar karşısında yarışma boyunca sergileyecektir. Her proje için katılımcılara stant ve pano verilecektir. Serbest Kategori’de herhangi bir boyut sınırlaması bulunmamaktadır. Ürünün fiziksel olarak sergilenmesi zorunludur.

Kategori Kuralları

Gel-Tasarla-Üret(GTÜ)

Bu kategoride yarışmacılar 24 saatlik bir süre zarfında, tarafımızca sağlanan malzemelerle, verilen temalar doğrultusunda en uygun projeyi yapmalılardır.

Kategori Kuralları

Kelebek Drone Ligi

Yarışmanın amacı döner kanatlı insansız hava araçları için tarafımızca hazırlanan parkuru en yüksek puanla ve en kısa sürede tamamlamaktır.

Kategori Kuralları

Çizgi İzleyen

Bu kategoride robotlardan beyaz pist üzerine siyah ya da siyah pist üzerine beyaz çizgi ile tarafımızca tasarlanmış olan parkuru en kısa sürede bitirmeleri beklenmektedir.

Kategori Kuralları

Robot Savaşları

Bu katogoride kural yok son ayakta kalan kazanır

 

SPONSORLARIMIZ

Gebze Belediyesi'nden Son Dakika Açıklaması

 

MEDYA-TANITIM SPONSORLARIMIZ